BLC OPEN 2015.–Memorijal Dragana Milinkovića

DSCF3669

U Banjaluci je 10. maja 2015. u organizaciji Banja Luka College-a i Stonoteniskog saveza grada Banja Luka, a pod pokroviteljstvom Administrativne službe grada Banja Luka, održan peti po redu stonoteniski turnir BLC Open – Memorijal Dragana Milinkovića. Ove godine na turniru je učestvovalo preko 60, od prijavljenih 80, takmičara u tri kategorije – Seniori (30), Seniorke (7) i Studenti/rekreativci (29).

Ove godine odziv aktivnih klupskih igrača bio je veći nego prethodnih, a ekipe su pristigle iz raznih krajeva Bosne i Hercegovine. Turnir je još jednom odigran u sportskoj dvorani Ekonomske škole, te se organizatori i ove godine zahvaljuju na ljubazno ustupljenom prostoru. Turnir se igrao za nagradni fond od 1.800 KM, a poslije kvalitetnih i neizvjesnih mečeva u svim kategorijama dobili smo pobjednike. Kod studenata / rekreativaca najbolji je bio student BLC-a Arijan Šukalo. Drugi je bio Dalibor Mišić, a treći Nemanja Suvajac. Kod seniorki pobjednička postolja podijelile su klupske kolegice iz Prijedora – najbolja je bila Miljana Antonić, a za njom su slijedile Sanja Milojica i Daniela Balić. Kod seniora, u veoma jakoj konkurenciji, titulu je odbranio prošlogodišnji pobjednik, Damjan Marković, koji nastupa za ekipu iz Ilijaša, drugi je bio Siniša Marčetić, član stonoteniskog kluba iz Cazina, a treće mjesto pripalo je banjalučaninu Vedranu Maksimoviću, članu Stonoteniskog kluba Borac Banja Luka.

DSCF3769

DSCF3687