Studenti BLC-a su ove godine bili dio Drugog kućnog sajma auto dijelova i servisne opreme u BiH „Kupujte iz prve ruke“, a koji je u organizaciji AM Group održan na Banjalučkom velesajmu.

Na sajmu se predstavilo 30 izlagača, a riječ o najpoznatijim kompanijama, koje se bave proizvodnjom i prodajom auto dijelova u aftermarketu iz Njemačke, Francuske, Holandije, Poljske, Češke, Turske, Australije, Italije i Srbije.

Poseban segment sajma zauzimala je prezentacija i prodaja servisne opreme, te posljednje informacione tehnologije iz oblasti auto dijagnostike.

Studenti BLC-a su direktno učestvovali u procesu registracije posjetilaca, vođenju programa, organizacionih procesa, audio-video interakciji, te sličnim poslovima sa kojima bi se mogli susresti u budućnosti, ukoliko bi se bavili realizacijom ovako zahtjevnih projekata.

AM120