Mini olimpijada „Računovodstvo 2019“

Poštovani,

pozivamo Vas  da učestvujete na studentskom takmičenju Mini olimpijada „Računovodstvo 2019“, koje će se održati 25.05.2019. godine u prostorijama Visoke škole “Banja Luka College” (Miloša Obilića 30, Banja Luka, BiH).

Takimičenje se održava osmi put, a od ove godine, zajednički ga organizuju  Visoka škola „Banja Luka College“ (Banja Luka, Bosna i Hercegovina), Visoka poslovna škola strukovnih studija (Leskovac, Srbija), Fakulteta za ekonomijo in informatiko (Novo mesto, Slovenija), Sveučilište/Univerzitet „Vitez“ (Travnik, Bosna i Hercegovina) i Fakultet za hotelijerstvo i turizam u Vrnjačkoj Banji (Vrnjačka Banja, Srbija).

Prijavu je potrebno poslati najkasnije do 06.05.2019. godine.

Detaljne informacije o takmičenju možete pronaći na Web portalu: https://racunovodstvo.blc.edu.ba/ba/.

Ukoliko imate bilo kakvih informacija, slobodno nas kontaktirajte.

Sa nadom da ćete prihvatiti ovaj poziv, unaprijed se zahvaljujemo i srdačno Vas pozdravljamo.

Prof. dr Nenad Novaković,

predsjednik Organizacionog odbora