Naučni skup „Računovodstvo i revizija u teoriji i praksi“

POZIV ZA UČEŠĆE

Poštovani,

pozivamo Vas da učestvujete na Naučnom skupu „Računovodstvo i revizija u teoriji i praksi“ koji će se održati 25.05.2019. godine na Visokoškolskoj ustanovi „Banja Luka College“ (Miloša Obilića 30, Banja Luka, Bosna i Hercegovina).

Organizatori skupa su Visoka škola „Banja Luka College“ (Banja Luka, Bosna i Hercegovina), Visoka poslovna škola strukovnih studija (Leskovac, Srbija),Fakulteta za ekonomijo in informatiko (Novo mesto, Slovenija), Sveučilište/Univerzitet „Vitez“ (Travnik, Bosna i Hercegovina) i Fakultet za hotelijerstvo i turizam u Vrnjačkoj Banji (Vrnjačka Banja, Srbija).

Detaljne informacije o Naučnom skupu, prijavi radova i uputstvo za autore možete pronaći na web sajtu: racunovostvo.blc.edu.ba ili dobiti putem meila: racunovodstvo@blc.edu.ba.

Za sva dodatna pitanja, stojimo Vam na raspolaganju.

S poštovanjem,

Prof. dr Mladen Mirosavljević,
predsjednik Organizacionog odbora

Scientific conference with the theme ‘Accounting and audit in theory and practice’