Sportska ekipa BLC-a tradicionalo uspješna na Studentskim danima kulture i sporta

Košarkaška ekipa Banja Luka College-a osvojila je drugo mjesto, a fudbaleri četvrto mjesto, na Studentskim danima kulture i sporta, održanim u Sarajevu, od sedmog do devetog novembra.

U ozbiljnoj konkurenciji studentskih ekipa iz Bosne i Hercegovine i okruženja, sportisti BLC-a još jednom su pokazali da su ne samo uspješni studenti, već i dobri sportisti. Ni loše vrijeme nije uspjelo da pokvari ugođaj, utakmice su odigrane u dvorani Fakulteta za sport na Koševskom brdu, a osim sportskih susreta studenti su proveli sjajne zajedničke trenutke u druženju i zabavi.

Treći Studentski dani kulture i sporta organizovali su Centar za razvoj i afirmaciju kulture i obrazovanja ”Litteratus” zajedno sa Studentskim centrom Sarajevo.

PRIZNANJE ZA OSVOJENO DRUGO MJESTO NA TAKMIČENJU U BASKETU