Studijska posjeta visokoškolskoj ustanovi u Austriji – Fachhochschule Wiener Neustadt

Poštovani studenti, nastavnici i saradnici,

Obavještavamo vas da će BLC, kao i prethodnih, i sljedeće godine organizovati studijsku posjetu visokoškolskoj ustanovi u Austriji – Fachhochschule Wiener Neustadt (University of Applied Sciences Wiener Neustadt).

Dan otvorenih vrata održaće se u petak, 01.03.2019. godine, u okviru koga će biti predstavljeni fakulteti i studijski programi, uslovi upisa i način studiranja, te razne inovacije iz oblasti ekonomije, menadžmenta, marketinga, inženjerstva, mehanike, informatike, elektronike, biomedicine, zdravstva, sporta i drugih oblasti.

Sva obavještenja vezana za posjetu ovoj visokoškolskoj ustanovi biće blagovremeno objavljena na sajtu BLC-a